Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
   ROZUMIEM

REKOMENDACJE

POLECAJĄ NAS...

        "Pracownia badań wydolnościowych na AWF w Katowicach od paru lat daje mi możliwość sprawdzenia oceny stanu przygotowania mojego organizmu, umożliwia ocenę mojej wydolności czy szybkości i wielu innych parametrów. To dzięki nim i odpowiedniemu sprzętowi poznaję aktualne możliwości mojego organizmu. Badania te są wykorzystane do stworzenia skutecznego i efektywnego treningu. Na podstawie wyników badań mogę wywnioskować m.in. o stanie przygotowania i o potencjalnych możliwościach. W badaniach w bezpośredni sposób wyznaczamy progi metaboliczne i wartości maksymalne, dzięki czemu mój trening oparty jest na aktualnych możliwościach i wiem jak dozować obciążenia treningowe. W laboratorium dzięki osobom, które są w to zaangażowane panuje miła atmosfera, co na pewno ułatwia mi przejście przez tą niezbyt miłą dla mnie formę sprawdzenia wydolności :)"

- Justyna Święty, lekkoatletyka 400m  

        "Bieg od zawsze dawał mi wiele radości, miałam tyle szczęścia że moje hobby przerodziło się w pracę na pełen etat. By dać z siebie jeszcze więcej potrzebowałam nowych rozwiązań, które pomogą mi w osiąganiu coraz lepszych rezultatów. Tu nieoceniona okazała się pomoc Pracowni Badań Czynnościowych w Katowicach. Pełen profesjonalizm w przeprowadzaniu testów jak i ich szeroki wybór był strzałem w dziesiątkę! Szczerze polecam i pozdrawiam - Asia Jóźwik"

- Joanna Jóźwik , lekkoatletyka 800m  

        "Sport na najwyższym poziomie wymaga bezkompromisowej diagnostyki pozwalającej przygotować optymalny, "szyty na miarę" program treningowy. Walcząc w Polsce, mój sztab korzysta z zaplecza i doświadczenia pracowni badań czynnościowych AWF Katowice. Dlaczego? Bo są najlepsi. Rekomenduje i polecam."

- Tomasz Adamek, boks

        "Najlepsza pracownia diagnostyczna w Polsce, pełen profesjonalizm w każdym calu, przyjemna atmosfera i ekstra ekipa! Polecam wszystkim sportowcom, nie tylko tym wyczynowo uprawiającym sport"

- Tomasz Polewka, pływanie

        "Kiedyś jako zawodnik, dziś jako trener-ciągle związany z pracownią badań wydolnościowych na katowickim AWF. To właśnie w tej pracowni, od wielu lat wykonujemy badania stanu przygotowania naszych biathlonistek i biathlonistów. Zaangażowanie i profesjonalizm w połączeniu z nowoczesnym sprzętem, dają nam to czego oczekujemy"

- Tomasz Sikora, biathlon

        "Od prawie 2 lat pod okiem dr Jakuba Chyckiego przygotowuje się do walk, a Pracownia Badań Czynnościowych i testy w niej wykonywane są nieodłącznym elementem tych przygotowań. Znacznie poprawiłem swoje parametry wydolnościowe, dzięki czemu m.in. jestem w 100% gotowy w każdej rundzie."

- Patryk Szymański, boks

        "Od wielu lat współpracuję z Akademią Wychowania Fizycznego  w Katowicach jak i Pracownią Badań Czynnościowych, która nadzoruje i periodyzuje mój trening, a co za tym idzie osiągane przez mnie wyniki są na coraz wyższym poziomie. Badania wydolnościowe wykonuję kilka razy do roku i zawsze otrzymuję pełną i profesjonalną interpretację wyników. Polecam wszystkim kolarzom!"

- Jakub Foltyn, kolarstwo

        "Już jako studentka na Katowickiem AWFie miałam możliwość korzystania z usług Pracowni, dzięki której mogłam sprawdzić stan swojego przygotowania oraz uzyskać pomoc w przygotowaniu optymalnego dla mnie procesu treningowego, oczywiście pod okiem najlepszych specjalistów. Przez ostatnie kilkanaście lat rozwój pracowni oraz udoskonalanie jej w postaci najnowocześniego sprzętu, powoduje, że stoi ona na bardzo wysokim poziomie. Dlatego też nasza współpraca jest podtrzymywana i zawsze, gdy potrzebuje kompleksowych badań wracam tylko tam"

- Kamila Porczyk, fitness - sporty walki  

        "Od ponad roku mam przyjemność sprawdzać swoje parametry w pracowni badań wydolnościowych na AWF w Katowicach. Najważniejsza dla mnie jest możliwość profesjonalnego sprawdzania składu masy ciała, ponieważ w dyscyplinie, którą uprawiam występują kategorie wagowe. Dzięki pomiarom wykonanym w pracowni znacznie łatwiej jest dobrać odpowiednią dla mnie dietę. Oprócz tego mam "czarno na białym" ocenę mojej wydolności, szybkości, mocy i innych parametrów. W pracowni panuje miła i rodzinna atmosfera, przez co wykonywana ciężka praca wydaje się być przyjemnością. "

- Patryk Wawrzyczek, judo  

        "Pracownia badań wydolnościowych na katowickim AWFie od wielu lat daje mi szansę sprawdzania swoich możliwości, stanu przygotowania, wydolności i wielu innych parametrów, które są niezbędne do kontroli i planowania treningów. Dzięki rzetelnym i dokładnym wynikom, wiem na jakim poziomie znajduję się aktualnie, co zapewne wpływa na dozowanie obciążeń. Nie mogłabym pominąć osób, które są w to zaangażowane i które dbają o prawidłowy przebieg badań i ich analizę. Miła atmosfera oraz zaangażowanie sprawiają, że mimo iż nie jest to moja ulubiona forma sprawdzenia wydolności, bez oporów staję na bieżni i wylewam siódme poty ;)"

- Monika Hojnisz, biathlon  

        "W dzisiejszych czasach sport zawodowy, wymaga od zawodnika i sztabu nie tylko ciężkiej pracy. Profesjonalne testy, badania i ciągłe udoskonalanie procesu treningowo to droga do sukcesu. Takie możliwości stwarza pracownia AWF Katowice, w której przygotowywałem się do sezonu. Polecam miejsce oraz kadrę! :)"

- Karol Zalewski, lekkoatletyka 400m  


ZASADY BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z PBCZ-page-001